איטום וזיפות גגות

איטום גגות וזיפות

איטום וזיפות גגות – הכינו את ביתכם לחורף

נכון, עדיין קיציי למדי, ומי בכלל חושב על חורף ועל איטום הגג כשחם כל כך על גבול הלוהט. לפעמים בחודשי הקיץ אנחנו חושבים שהשנה בטח כבר לא יגיע החורף, הוא בוודאי ידלג בקלילות מעל ישראל. כי מי מאמין שכשמד המעלות מורה על 40 מעלות בחוץ, יש אפשרות שהטמפרטורה תצנח בכלל? מי חושב להזמין קבלן לאיטום גגות, יש עוד זמן…

ובכן, זה לא ממש מדויק קבלן לאיטום גגות הופך להיות מצרך מבוקש ככל שהחורף מתקרב, אז למה שלא תחשבו קדימה ותכינו את ביתכם לחורף?!

דווקא עכשיו קבלן לאיטום גגות

כאמור, דווקא עכשיו, כשעדיין חם, קבלני השיפוצים פנויים באופן יחסי לעבודות של איטום גגות. קבלן שיפוצים במרכז אמר לי פעם, שבאופן טבעי כשעומס העבודה של הקבלנים עולה, אז חלקם גם עשויים להעלות מעט את המחירים, כי כמו בכל דבר בשוק – זה עניין של ביקוש והצע.

ההצעה שנתן לי אותו קבלן שיפוצים במרכז מבחינת המחיר היא לחפש קבלן לאיטום גגות בנחת, לא כשהגג שלכם כבר דולף מעל ראשכם. כשיש זמן לבדוק, יש זמן להשוות מחירים ולקבל המלצות.

טיפול בנזקי הגג בעייתיים יותר בחודשי החורף

מה יקרה אם לא תטפלו בגג לפני החורף? יכול להיות שהכול יהיה בסדר, והגג יעבור את החורף בשלום, אבל חשוב שתדעו שבאקלים הארץ-ישראלי שנע בין חום עוצמתי לחורף לח, חשוב לחזור ולטפל בגג לפחות פעם בשנה.

זה אפשרי גם לקראת החורף, אבל קחו בחשבון שכשהגג ספוג בגשם, אי אפשר לעבוד עליו, ולכן תאלצו לחכות לימים יבשים יותר. ובינתיים, המים ידלפו לתוך הבית, וזה פחות נחמד.

לכן, ההמלצה שלנו היא פשוטה – אל תחכו לחורף. הגג שומר ומגן עליכם בחודשי הקיץ הלוהטים, וכדי שהוא ימשיך לעשות את עבודתו נאמנה, תנו לו את הטיפול שהוא זקוק לו לקראת החורף. הזמינו קבלן לאיטום גגות, ואתם מסודרים לשנה הקרובה. פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ללא עלות !