קבלן שיפוצים רשום במרכז – בניה בגבס – עיצוב עם עניין

בניה בגבס – שיפוץ חכם באמצעות קבלן שיפוצים רשום

אחת התגליות המוצלחות בעולם הבנייה והשיפוצים היא הגבס. מדובר במוצר קל, נוח ופשוט להתקנה, שהאפשרויות להיעזר בו לעבודת שיפוצים או בנייה הן כמעט איןסופיות. טעימה קטנה ממרכיב הבנייה רבהפנים, הגבס.

משקל נוצה לצורך בניה קלה

אחד ממרכיבי בניה קלה הוא כמובן הגבס. כיוון שמדובר בבנייה שאין לה יסודות עמוקים כמו חפירות ויציקות, בלתי אפשרי להקים מעליהם תשתית בנייה של קירות כבדים. לכן הגבס הקל הוא המענה המדויק ביותר לסוג כזה של בנייה, ויש המרחיבים ונעזרים בו גם לצורך יצירת תקרות גבס. התוצאהחלל חדש שנבנה במהירות ובקלות ונותן מענה אסתטי ושימושי.

עבודת גבס בסלון

בחלל הסלון מתבקשת פרקטיות לצד אסתטיקה, ובשני המקרים עבודת גבס בסלון תשמש מענה נפלא. אפשר לשפץ תקרה באמצעות יצירת תקרת גבס שנחשבת לפעולת שיפוץ קלה יחסית עם תוצאה אסתטית טובה. כמו כן, עיצובים בגבס מאפשרים ליצור עבודת עיצוב שובות לב לחלל המרכזי בבית. עיצובים בגבס מאפשרים לקבלן גבס לתת מענה עיצובי מעניין כמו למשל יצירת מזנון גבס שישמש כרהיט פרקטי, ייחודי ומסוגנן.

עדיין מתלבטים ? פנו עוד היום לקבלת ייעוץ בחינם ע"י קבלן שיפוצים רשום .

חלוקה פנימית של חללים באמצעות מחיצות גבס

לעיתים הצורך לשיפוץ הוא רק יצירת חללים חדשים בבית. חללים פרקטיים שישנו את מראה הבית, ויצרו חלוקה מחודשת לחלל אנמי. חלל גדול הוא אומנם מרחב, אבל אינו יעיל למגורים. לעיתים חלוקת החלל יוצרת אפשרויות לנצל אותו בצורה טובה יותר. למשל יצירת חלל עבודה בתוך מרחב של סלון. עבודת גבס בסלון יכולה ליצור את חלל העבודה המבוקש ועדיין לשמור על חלל האירוח בצורה נכונה ומרווחת. לכן חשוב למצוא קבלן שיפוצים המתמחה גם בעיצוב בגבס עם ידע וניסיון בתחום.

עיצוב עם עניין

אופנת הנמכת התקרה על ידי קבלן גבס מומחה נועדה לרוב לצורך הוספת תאורה חמה לחללים. הוספה של תקרת גבס בסלון אינה גורעת במידה רבה מגובה החלל, כיוון שמדובר בתוספת עדינה שאינה מורגשת כמעט, ונותנת מענה מושלם להוספת התאורה המתבקשת.

מעוניינים לשמוע מה ללקוחות שלנו יש לומר ? לחצו כאן

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *