להפוך את הלימון ללימונדה כשצריך קבלן שיפוצים

קבלני שיפוצים במרכז

אין ספק שנקודת הזמן שאנחנו הכי רוצים להיות בה היא 'אחרי השיפוץ'. כולנו רוצים לחדש ולהתחדש, אבל אם אפשר לדלג על שלב 'הלימון החמוץ' ולעבור היישר לשלב 'הלימונדה', אז עדיף בהחלט. אולי בעתיד הטכנולוגי שמתפתח כל העת, זה יהיה אפשרי, אבל כרגע זה עדיין רחוק. אז החלטתם לשפץ, בחרתם לכם קבלן שיפוצים מומלץ, ועכשיו קופצים למים. איך לעבור שיפוץ ולשמור על חיוך מאוזן לאוזן?

 

העובדות

נתחיל בעובדה ראשונה – אין בשיפוץ חלק שהוא ורוד וזוהר, גם אם בחרתם קבלן שיפוצים מומלץ במיוחד. אבל אין ספק שהאור שמחכה לכם בקצה המנהרה הוא בהחלט זוהר.

עובדה שנייה – כיוון שמדובר בתהליך שרק בסופו יראה האור, כדאי לצאת אליו עם קבלן שיפוצים שיש עליו המלצות חמות, ולראות תוצאות של העבודה שלו, גם אם מדובר בקבלן שתצטרכו לשלם לו קצת יותר. בסופו של דבר התשלום הנוסף שתוסיפו, יהיה ההבדל העצום שבין סיום שלב מתמשך של שיפוץ – לתוך בית מחודש ומדהים, או שלא. תחליטו אתם.

עובדה שלישית – 'יצאת צדיק' אינה אשליה, ובהחלט יש קבלני שיפוצים מוצלחים והוגנים. אל תתנו לניסיון עבר להקדיר בעננה כבדה את כל אנשי המקצוע. בדיוק כמו שיש עורך דין כזה ועורך דין כזה, כך קורה בכל תחום. לכן אם בחרתם קבלן שיפוצים מומלץ, תנו לו צ'אנס. אל תתחילו במערכת יחסים שמבוססת על חשדנות ועל חוסר אמון.

 

עוד באתר : 

לקוחות ממליצים עלינו

כמה עולה לשפץ דירה מהיסוד ? 

 

עובדה רביעית – תזכרו ש'מיד לאחר השעה החשוכה ביותר עולה הבוקר'.

עובדה חמישית – אם כבר נכנסתם לשיפוצים, טפלו כבר בכל מה שדורש טיפול, ובשום מקרה אל תשאירו ישן ליד חדש. כלומר, אם החלטתם לצורך העניין לחדש קיר אחד בסלון, חדשו גם את זה שלידו. מדוע? כיוון שקיר ישן שנמצא בסמוך לקיר ישן יראה סביר, אבל קיר ישן ליד קיר מחודש – יהיה זועק ואפילו בולט יותר מהקיר החדש.

עובדה שישית – אם יש לכם אפשרות לעבור לדירה אחרת בזמן השיפוץ, אל תחשבו על זה פעמיים. אומנם עדיף להיות זמין לקבלן השיפוצים, אבל אין נחיצות לחיות בתוך המהפך כשהוא מתרחש.

עובדה שביעית ואחרונה – פרגנו לאנשי מקצוע, כי מגיע להם. את שמו של קבלן השיפוצים המומלץ על תשמרו רק לעצמכם. דאגו להעביר את זה הלאה. אנשים 'צמאים' למידע מאנשים שעברו שיפוץ, ובמיוחד כשהם עברו אותו עם איש מקצוע מוצלח.

 

רוצים לצלוח את השיפוץ הבא במהירות, בקלות ובנועם, התקשרו אלינו ותקבלו את המידע הנחוץ לכם מא' ועד ת' : רושל הנדסה ובנייה – קבלן שיפוצים במרכז