מחיר ותהליך שיפוץ דירה – הדרך הפשוטה והקלה לשיפוץ דירה קומפלט

קבלן שיפוצים

כמה עולה לשפץ דירה מהיסוד ? 

אז כמה עולה באמת לשפץ בית פרטי דירה מהיסוד ? אז החלטתם – השנה אתם הולכים לשפץ את הדירה קומפלט. הכנתם תקציב, סגרתם פינות עם המעצבת, וכעת נשאר רק לבחור קבלן שיפוצים רשום ומוסמך שיתחיל שיפוץ דירה. בשקיפות מלאה,  לא יהיה קבלן שיפוצים רשום שיוכל להציג את "המתכון המוצלח" לשיפוץ שיעשה בקלות ובפשטות. כל שיפוץ באשר הוא כרוך באי נוחות ולעתים באופן טבעי מלווה גם במתח לדיירים. לכן השאלה הנכונה יותר במקרים שכאלה היא כיצד למזער את הקשיים בתהליך שיפוץ הנכס או שיפוץ הדירה.

ממה אנחנו רוצים להימנע כשמחליטים על שיפוץ הדירה ?

אחד מהמקרים הקלאסיים שהותירו דיירים עם משקעים כבדים בזמן עבודת בניה במרכז היה קבלן שלא עמד בהבטחותיו או במקרה אחר של קבלן שיפוצים שדרש מהדיירים באמצע התהליך תשלום נוסף על עבודתו.

על מנת להימנע מעוגמת נפש,  אחת הדרכים היא בראש ובראשונה בבחירת איש המקצוע לעבודה, ובלשון העם בחירת שיפוצניק עם קבלות. אחת ההמלצות הראשונות היא לבדוק האם אותו שיפוצניק שנבחר לעבודה הוא קבלן שיפוצים רשום בפנקס הקבלנים. לידיעה כללית, קבלן שיפוצים רשום יופיע בפנקס הקבלנים על ידי רשם הקבלנים שבמשרד הבינוי. הרישום של הקבלן מעיד על כך שהוא נמצא בפיקוח כלשהו. ומדוע זה חשוב? כיוון שמדובר בתחום שבו עובדים לא מעט 'חאפרים' שאין להם למשל ידע הנדסי נחוץ לבצע משימות שיפוץ מורכבות, ושסביר להניח שגם אין להם ידע בתרגום תוכניות אדריכליות והנדסיות לעבודת השטח.

הנטייה להפחית מערכה של עבודת השיפוץ בטענה 'לא מדובר פה באיזה עבודת בניה במרכז, סך הכול שיפוץ קטן', מתבררת בזמן השיפוץ עצמו כשגויה. קבלן שיפוצים יידע לעבוד בעבודות קלות שמוגדרות כעבודות קוסמטיקה קלה למבנה ועד לעבודות שיפוץ גדולות של חברת בניה ויזמות.

קראו עוד בבלוג שלנו : 

שיקולים חשובים לפני תחילת שיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ מקלחת ושירותים – קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

 

אל תתביישו לבקש המלצות מלקוחות אחרים

חשוב להקדיש זמן לבחירת קבלן השיפוצים, אחרי הכול מדובר באיש מקצוע שנכנס לביתכם לתקופה שיכולה לנוע בין חודש אחד ועד למספר חודשים, תלוי באופי השיפוץ, ושאיתו תנהלו דיאלוג יום-יומי, ושבידיו יקבע טיבו של השיפוץ. לכן, לפני שמתחילים שיפוץ דירה קומפלט בוחרים קבלן שיפוצים רשום שיש לו המלצות טובות מעבודותיו הקודמות.

אם החלטתם לצאת לדרך, זכרו שבסופה מחכה לכם החלום שיהפוך למציאות – בית משופץ בהתאם לצרכים ולטעם האישי שלכם.

בנוסף, קבלן שאינו קבלן רשום לא יכול לבצע עבודה מעל 38,000 ש"ח ע"פ רשם הקבלנים וממונה חוק המכר. לכן, חברת הביטוח לא מבטחת אותם ואז אם לאחד מהעובדים שלהם קרתה תאונת עבודה או נזק צד ג יש מצב שהתביעה תהיה על הלקוח שזה אתם. קבלן שיפוצים רשום יכול לשלוח לכם פוליסית ביטוח אשר תיהיה ע"ש הלקוח וכתובתו של האתר.

למה לחכות ? קבלו עוד היום הצעת מחיר ללא עלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *