שיפוץ דירה לפני מכירה

שיפוץ דירה

חושבים שמיותר לחלוטין להיכנס למהלך של שיפוץ דירה לפני מכירה, תחשבו על זה שוב. בשורה התחתונה, שיפוץ הנכס הוא מהלך משתלם במיוחד. על הסיבות וגם על הדרך להשיג קבלן שיפוצים מומלץ במיוחד תוכלו לקרוא במאמר הבא…

אז החלטתם למכור את הבית ולעבור לבית חדש, אבל הנכס שלכם לא ראה מברשת צבע, כלי עבודה או אלמנט מחודש הרבה מאוד זמן, כדאי שתחשבו על שיפוץ דירה לפני המכירה. מדוע?

  1. הרבה-הרבה יותר קל למכור נכס שהמראה שלו במצב טוב. רוב האנשים שמתעניינים בקניית דירה לא מסוגלים לדמיין את הפוטנציאל שיש לבית להציע להם, כשהוא נמצא במצב של הזנחה. יותר מכך, רובם בכלל לא יגיעו לבדוק אותו כשיתברר להם שהנכס הוזנח.
  2. קל לפרסם ולשווק נכס כשהוא נראה מצוין בתמונות. התפוצה של הרשתות החברתיות מגדילה את אפשרויות הפרסום של הנכסים. אם ניגשתם לסוכן נדל"ן הוא ודאי ימליץ לכם לפרסם תמונות של הבית, אבל אם הבית לא מצטלם טוב, תשכחו מזה. במצב כזה תאלצו להישען על הפצת המכירה באמצעות סוכן הנדל"ן בלבד.
  3. שאלת המחיר – ברור שנכס משופץ ומושקע יקבל מחיר גבוה יותר. מעבר לזה, כשמדובר בנכס שדורש שיפוץ, הקונה העתידי עשוי להתמקח ולהתווכח על עלויות השיפוץ, שכרגע נשארות כנעלם, כי אי אפשר לדעת במה זה יסתכם. מכאן שהקיזוז במחיר עשוי לגדול בהתאם.

מה חשוב לדעת כשבוחרים קבלן שיפוצים מומלץ?

זכרו שמדובר בשיפוץ שהזמן שהוא דורש, יכול להיות קריטי עבורכם במעבר לדירה החדשה. לכן לאחר שהתעניינתם לגבי קבלן שיפוצים מומלץ, בררו עם הממליצים את נושא העמידה בזמנים.

מעבר לזה כאשר מדובר בתהליך של שיפוץ דירה לפני מכירה כדאי להתמקד בדברים הקריטיים שיבלטו לעין בזמן המכירה. למשל החלפת דלתות או לבדוק אפשרות לצביעתן ולהוזלת העלויות. אם מצב המרצפות הוא בכי רע, ייתכן שעלויות התקנת פרקט לעומת רצפה עשויות להיות זולות יותר, ומבחינה אסתטית הפרקט יראה נפלא. אם המטבח נראה מיושן, והארונות בנויים מחומרים טובים, אפשר למשל להחליף רק את דלתות המטבח.

על מה לא תוותרו? על תיקונים בקירות, צביעת הקירות והתקרה וכלים סניטריים.

רוצים לדעת עוד ? צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר ללא עלות

קראו עוד בבלוג שלנו בנושא שיפוצים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *