עבודות שיפוצים במרכז

עבודות שיפוצים לנכס פרטי

להתחיל את השינוי יכול לפעמים להיות משימה מרתיעה לכל בעל בית. בחלק הזה המומחיות והניסיון שלנו בחברת רושל הנדסה, קבלן שיפוצים במרכז,  יעזרו לך לפשט את הדברים. ברגע שנסיים את האפיון ונדע איך אתה רוצה שיראה הנכס, אנחנו יכולים לתכנן ולבנות מרחב שעומד בדרישות שלך בצורה מושלמת.

לייעוץ על הפרויקט הבא שלך עם מנהל הפרויקט שלנו
  • בקרת עלויות ולוח זמנים
  • ניהול איכות
  • בְּטִיחוּת
  • חשיבה יצירתית וביצוע
  • תיאום בנייה
  • הנדסת שדה
  • ניהול חוזה
  • ניהול חומרים
  • יחסי עבודה
קבלן שיפוצים במרכז
לא האמנתי שאפשר להפוך דירת שלושה חדרים ישנה לכזאת מוארת ויפה. בת זוגתי ואני הסברנו בפגישה הראשונה מה החלום שלנו, ליאור ובוריס ישבו ושרטטו בדיוק את מה שחשבנו עליו, לאחר מכן הסבירו איך תראה הדירה אחרי השיפוץ, וכך היה. אני יכול להבטיח ש מילה שלהם זו מילה, זמן זה זמן, הדירה שלנו באמת הייתה במצב איום ותוך חודש וחצי הם שינו אותה בצורה מדהימה, ליאור ובוריס הקדישו המון זמן לעיצוב הדירה ונתנו לנו המון פתרונות שלא חשבנו עליהם. אין לי מילים....

חיים מגבעתיים

קבלן שיפוצים במרכז
אנחנו רוצים לציין את העבודה היעילה והמקצועית של ליאור מחברת רושל הנדסה שנכנסו לדירתנו, ותוך שלושה וחצי שבועות חוללו את הפלא ועשו לנו בית חדש. כל מה שהובטח – בוצע! הם ביצעו עבורנו עבודת שיפוץ כללי שכלל: שיפוץ שירותים, שיפוץ מטבח, חלוקת חדרים בגבס, עבודות חשמל ואינסטלציה ועבודות ריצוף והרבה מעבר לכך, אנחנו רוצים להגיד להם תודה אחרי הרבה ניסיונות כושלים שעברנו, איתם עברנו ממש חוויה מתקנת, וקיבלנו דירה שראוי לקרוא לה הבית שלנו. בהרבה אהבה

דורית ואוריאל מתל אביב

קבלן שיפוצים במרכז
"רושל הנדסה" הינה חברה מעולה בעלת ניסיון ושירות מהטובים שפגשתי, אכפתיות ומקצועיות מעל הכול אצלם, עשינו שיפוץ בחדר רחצה ישן ומטונף, ישענו ששיפוץ כזה, הוא שיפוץ מורכב בגלל התעסקות עם הצנרת, לאחר פגישה ראשונית עם ליאור ובוריס החלטנו שאפשר לסמוך עליהם. הצוות של חברת ליאור ביצעו שיפוץ וחידוש כללי ופשוט יצא חדר רחצה מושלם ממש כמו בחלום, בדיוק מה שרצינו שכולל מערכת אינסטלציה חדשה, אריחי חיפוי וריצוף חדשים וכמובן כלים סנטרים. אנחנו ממליצים שניהלו ודאגו שלא יהיו לנו כאבי ראש. תודה רבה על הכול ממליצים עליכם בחום!

ואדים מפתח תקווה

קבלן שיפוצים במרכז
לאחר חודש של שיפוץ בביתי (על ידי חברה אחרת),פניתי לחברת "יוקה הנדסה" על מנת שיתקנו את מה שעשו לי עד אז, בכל הבית נדרשו תיקונים- תקרות, קירות וצבע (והייתה מלא עבודה..) החוויה עד כה עם בעלי המקצוע השונים הייתה מתסכלת מאוד.. מהרבה סיבות.. והכנתי את עצמי לעוד בעל מקצוע מאכזב.. אין לי מילים לתאר, כמה ליאור ובוריס ועבודתם היוו חוויה מתקנת עבורי! מדובר בראש ובראשונה, באנשים. נעימים, סבלנים, חייכנים, אכפתיים מאוד לעבודה, בעלי מוסר עבודה גבוה, משקיעים ונותנים מעצמם מעל ומעבר למצופה. כל יום בתקופת העבודה הם הגיעו בזמן ואף הקדימו, עמדו בזמנים שנקבעו מראש, דרשו מחיר הוגן ביותר, עשו עבודה מקצועית ומדויקת. ממליצה בחום!

עו"ד מרה מנתניה

לכבוד יוקה הנדסה ליאור ובוריס יקרים, אני רוצה להודות לכם באופן מיוחד על תהליך שיפוץ משרדי שברחוב רזיאל 7 נתניה. התכנון, הביצוע והעמידה בלוח הזמנים ראויה להערכה. ומעל לעל האכפתיות והחברות שלכם גרמו לי להרגיש שהעבודנ שאתם עושים היא לא רק מקצועית אלא הרבה מעבר לזה. והתוצאה נפלאה בעיני! בתודה וכבוד רב, ד"ר רחמני רבינוביץ', עו"ד

ד"ר רינה רחמני רבינוביץ'

תיאור העבודה: שיפוץ כללי לדירת 4 חדרים - העברת מטבח, שירותים ומקלחת, שבירת קירות, אינסטלציה, חשמל, טיח וצבע. חשוב לי לציין - שמבחינת זמנים, ליאור סיים את שיפוץ הדירה שבוע לפני תום החוזה למרות החגים ולמרות הכול, באמת אין מילים. אני רוצה להגיד שמי שהיה אומר לי שאפשר לעשות שיפוץ בכזה נוחות ועם כזאת הרגשה טובה ושהכול באמת חוץ מדברים שכמובן לא תלויים בהם שהכול עובד כמו שצריך, אני לא הייתי מאמינה. אני לא מדברת רק על העבודה שהעבודה היא לא פחות ממושלמת, כל איש מקצוע שנכנס לפה שואל אותי "מי עשה לך את השיפוץ הזה" כי לא רואים שיפוץ ברמה כזאת, באמת אנשים שבכלל לא קשורים אליהם, הם השתגעו מרמת השיפוץ. מעבר לזה לא קרה פעם אחת שהם לא היה זמינים לכל שאלה שהייתה לי, גם אם זה היה בסופ"ש, לא קרה פעם אחת שלא ענו לי בשיא האדיבות. בנוסף אף אחד לא עשה לי הפתעות ואת זה לא חישבנו, שום דבר, זאת אומרת זה היה מאוד מפתיע לטובה ואני לקחתי את זה מראש באיזה הרגשה שאני הולכת לסבול וזה הולך להיות קשה, אני רוצה להגיד שאין לי שום בעיה להתחיל עכשיו שיפוץ מחדש, בתנאי שלאור הוא הקבלן שלי ממש באמת. אפשר לומר שאני לא צעירה ועשיתי כמה שיפוצים בחיים שלי - באמת זה נדיר, אם מישהו היה אומר לי את זה הייתי אומרת: "טוב, מנסים למכור לי אותם", אני לא כל כך מאמינה, באמת נדירים מכל הבחינות, גם העבודים שעובדים איתם באמת נדירים, אין דברים כאלה, מנומסים כל בקשה אפילו שלא קבעתי מראש אז לא אמרו: "טוב זה ככה". זמינים כל הזמן, חיוך כל הזמן, סבלנות עד אין קץ והפינישים אין דברים כאלה באמת וחלק מהקירות בבית מאוד ישנים והם עשו אותם כאילו רק אתמול בנו אותם, הכול מדהים. אני לא האמנתי שיש דברים כאלה באמת, תמיד רבים עם קבלנים ותמיד אי הסכמות לגבי כסף, לגבי מה סיכמנו ואני אמרתי שמאל ואתה אומר ימין, כלום, לא היה דבר אחד. אני ביקשתי אפילו משהו כתוספת ואמרתי לו "אני אשלם לך" והוא עשה את זה בלי למצמץ אמר "עליי" ממש וזה לא מקובל אצל קבלנים. אני מרגישה תמורה מעל ומעבר, בדקתי שבעה קבלנים שונים ובסוף בחרתי בו, קודם כל גם השיפוצים פלוס, ההמלצות מצאו חן בעיניי והתרשמתי מהם לטובה ואמרתי שווה לי לנסות אותם וכמה שבאמת באתי לזה בלב טוב ואמרתי אני לא מתעצבנת, לא האמנתי שיכול להיות דבר כזה, אין, מילה זה מילה, זמן זה זמן, יחס זה יחס, הכול, הם פשוט מדהימים. אני גם באה מתחום העיצוב, כך שיש לי קצת הבנה בזה, אני בעצמי מתעסקת בעיצוב, גם אנשים אחרים שהם במקצוע שלא עובדים איתם בכלל, אמרו לי הם עשו לך פה שיפוץ מדהים. כל מי שקשור אליי עובד איתם מהיום, הם עכשיו קבלני הבית שלנו, היו לי דרישות מאוד מיוחדות ומאוד מסוימות והם עמדו בציפיות האלה מעל ומעבר. אשמח להמליץ ומי שרוצה מוזמן לבוא לראות את השיפוץ.

אביבה מחולון 0548078083

תיאור : שיפוץ מקיף מרצפה עד תקרה - אינסטלציה, גבס, חשמל, קרמיקה, ריצוף, צבע פשוט אין לי מילים אפילו לתאר עד ליאור בן אדם מקסים פשוט. הרבה דברים מעבר, אפילו צביעה של חדר המדרגות כדי שהכניסה תהיה יותר נעימה. כל דבר שרצינו חשב מחוץ לקופסא. מאד חשובה לנו האסתטיקה של דברים, שלא נראה אותם. שעון של דוד - הוא הביא לנו איזה חמש-שש דוגמאות, כל פעם הוא הלך והביא עוד דוגמא. בסוף הוא הביא שעון של דוד שנסתר בתוך שעון, שאפילו החשמלאי לא הכיר שקיים. העובדים של ליאור באמת מאד טובים, עשינו חוזה מאד דוקרני, נגד הקבלן שיפוצים , לפני שהכרנו אותו. האינסטלטור, דרשנו שיהיה מומחה של SP הוא אמר שהוא כבר מומחה של SP. החשמלאי גם ייקה, לא עשה הנחות על כלום. זמינות- משהו שמאד נהנינו ממנו. היו כמה דברים לאורך הדרך, כמו ריצוף לא מספיק טוב והוא הלך והחליף אותו. באמת, מאד מרוצים ממנו. עמידה בזמנים- ממוצעת, 8. ראינו את כולם דרך האתר ובחרנו בו בגלל האמינות, הוא הגיע ואמר לנו את המחיר הלא הכי נמוך, אבל מחיר סביר. יש מספר קבלנים במרכז שהתמקחו על המחיר אבל ליאור אמר את המחיר ואנחנו מרוצים מאד מהמחיר. כבר להרבה חברים המלצתי עליו, בטח שאפשר להתקשר, אפשר גם לבוא לראות את איכות העבודה שלו.

תומס מתל אביב

שיפוץ אתר בהרצליה בניה גג ותוספת בנייה

הקמת חנות אלדו סניף אגמים נתניה – קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים רשום

אבן יהודה בית פרטי משפחת לוי